Únor 2008

Obrať obličej ke slunci...

28. února 2008 v 20:43 | Peggy |  Jednorázovky
Ha! Já jsem poslední dobou nějaká pilná, co říkáte? Mám tu pro vás totiž další jednorázovku!!! (už vidim, jak v tenhle okamžik skáčete radostí až do stropu... :DDD)
A abyste věděli, už mám rozepsanou i další kapitolu k Mirandě, dokonce jsem ji původně chtěla dopsat už dneska (já jsem ale vážně nějaká pracovitá, všímáte si toho?:P), ale vy jste se s komentářema taky dvakrát nepřetrhli (dobře, uznávám, že teď už je to lepší :P A za ty dosavadní komentáře vám moooc děkuju, moc mě potěšily =)), takže jsem se nakonec rozhodla pro jednorázovku, která minule docela sklidila úspěch... =) Takže doufám, že se vám bude líbit i tahle a napíšete mi nějaký komentáře =)

8. kapitola - Na mě!

27. února 2008 v 22:02 | Peggy |  Miranda... I love/hate you!
Tak jsem tady opravdu s další kapitolou... to je na moje poměry docela brzo, ne? =) Tak doufám, že si jí užijete, dala jsem si na ní totiž docela záležet a je taky extrémně dlouhá (taky na moje poměry :D). A sakra, a to jsem se dneska měla učit francouzštinu, a pro samý psaní kapitoly jsem se k tomu vůbec nedostala... achjo... Vidíte aspoň, jak jsem obětavá, jo? :D
Kapču věnuju všem, kterým se tahle povídka líbí, a doufám, že mi tady necháte nějaký komentáře nebo aspoň budete hlasovat v anketě =)

17. spřátelení =)

27. února 2008 v 18:41 | Peggy |  Novinky
Že nevíte, proč píšu tenhle článek? :P Ano, jak vám z názvu určitě (ne)došlo :D, znovu jsem se spřátelila, je tosice už trošku dýl, akorát jsem (já=hlava děravá :D) zapomněla vám sem o tom poreferovat... (za což se dotyčnýmu spřáteláčku moc omlouvámO:-)) Tak jsem se rozhodla to konečně napravit O:-)
A ještě než vám prozradím, kdo je tím další "vyvoleným" :D, nemůžu si odpustit malou poznámku... :P Že byste neuhádli, co vám chci říct? Anooooooooo, je to tady, píšu novou kapitolu!!! A už mám celou stránku =). Takže - jestli tomu budou hvězdy nakloněny :D - myslím, že by se tu mohla objevit už dneska. To máte radost, co? :P
(Nevím, čím to je, ale při psaní tohohle článku - a ostatně tý kapitoly asi taky:D - mám nějakou - až moc :DDD - veselou náladu... jestli jste to zaregistrovali (nepodceňuju vás, jen svůj smysl pro humor:P), tenhle článek je plný ironie, narážek a (žeby?:D) - možná :P - skrytých vtipů!!! Takže jestli takhle dopadne i ta kapitola, radši se na to psychicky připravujte už teď :D Warning, warning!!! :DDD (tyjo, co sem to jenom dneska pila???:P))

7. kapitola - Nová naděje

22. února 2008 v 18:50 | Peggy |  Miranda... I love/hate you!
Tááák... hádejte co? Je to neuvěřitelný, ale jsem tu i s novou kapitolou =)))
Já vim, dala jsem si s ní docela načas... O:-) Ale konečně ji tady máte, takže doufám, že si jí užijete =) Chtěla bych ji věnovat Panthy, za to, že tak dlouho vydržela čekat (kvůli tý dohodě :P) a vůbec za to, že je =). A taky proto, že ona mi už věnovala spousty kapitol a já jí ještě žádnou (no vlastně ještě nikomu, no... takže je nejvyšší čas s tím začít :D). A další človíček, kterýmu bych chtěla věnovat tuhle kapču, je Lina - chtěla bych jí poděkovat za tu trpělivost, že sem ještě pořád chodí =) A taky proto, že je jeden z mých nejvěrnějších návštěvníků =)))
S touhle kapitolou jsem si docela dala práci, takže doufám, že i vy si dáte práci se psaním komentářů!!! :P
P.S. Neberte v úvahu nějaký události, co se měly stát podle knížky... třeba že Albusův táta má být v Azkabanu... :P

ŠOOOOOK!!!

22. února 2008 v 15:25 | Peggy |  Moje žvásty
Takže na úvod tohohle článku vás musím zklamat (už asi po ...no, to bych se nedopočítala :D), protože ještě stále nemám napsanou další kapitolu. Jo, já vim, že to už je asi měsíc, co jsem sem naposledy nějakou přidala, a taky proto chci tu další dopsat, až napíšu tenhle článek...
Ale, proč vlastně tohle píšu... Víte co? Před chvilkou jsem se koukala na statistiky návštěvnosti... a normálně jste mě úplně šokovali!!! Včera tady totiž bylo 49 lidiček!!! A k tomu 125 zhlédnutí stránky! To chce potlesk, ne? =) Jsem teď úplně happy... =)))
Takže vám všem moc děkuju a už se jdu vrhnout na tu další kapču =)

Milý deníčku!

20. února 2008 v 21:58 | Peggy |  Jednorázovky
Tak, asi je to tím, že se cítím provinile kvůli tý slibovaný - a stále ještě nenapsaný O:-) - kapitole... Rozhodla jsem se vám sem hodit menší úplatek, abyste na mě úplně nezanevřeli :P
Je to povídka, kterou jsem původně psala kvůli vánoční soutěži u Jane 245, a teď jsem si na ní vzpomněla a vytáhla z hlubin paměti mého počítače :D Tak tady je, doufám, že se vám bude líbit a necháte mi tady nějaký ten komentář, nebo aspoň (když už nic jinýho xD) hlásnete v anketě =)

16 spřátelených blogů!!! :P

20. února 2008 v 14:40 | Peggy |  Novinky
Takže, asi vás zklamu, protože kapitolka stále ještě není, i když už na ní pracuju... už mám půl stránky!!! Hm, slibný začátek, ne? :P Jo, já vim, že vám ji slibuju už hrozně dlouho, ale když na psaní nenmám náladu nebo chuť a přinutím se něco napsat, tak to dopadne příšerně... a navíc se mi do toho nechce... O:-) Ale fakt, dneska se na to možná už konečně zmůžu...=)
Ale teď k tomu, proč vlastně píšu tenhle článek... Poslední dobou se mi nahromadilo pár spřátelení (čtyři!), takže vám teď moje nový SB představím =))) Mimochodem, jestli umím dobře počítat, tak už mám SB celkem šestnáct... to je docela dobrý, ne? :D

Prááázdniny!!!

16. února 2008 v 12:56 | Peggy |  Novinky
Tááák... tenhle týden máme prázdniny, takže budu mít spoooustu volnýho času =))) A co to zanmená pro vás? Pokusím se máknout a sesmolit další kapču, takže by se tady (snad:D) mohla objevit už dneska. A taky myslím, že budu mít dost času, abych si konečně zase pročetla spřátelený blogy, takže nebojte, rozhodně se dočkáte! :P

Ehm... Omluva

10. února 2008 v 12:21 | Peggy |  Novinky
Takže, chtěla bych se vám omluvit (hlavně Pantherce, protože jsme měly jistou dohodu:P), že sem teď nic nepřibývá, teda hlavně žádné kapitoly. Chtěla jsem něco napsat přes víkend, ale vzhledem k velkýmu testu z dějáku, co píšeme v pondělí, a přehnaným nárokům našho dějepisáře se obávám, že mi na to dneska už fakt nezbyde čas... Takže vážně sorry, pokusím se ji napsat co nejdřív... A jestli mi chcete udělat radost, můžete mi do komentářů napsat vaší oblíbenou postavu a proč ji máte rádi=)))